ASAM 30882 повітряний Renault DUSTER / LOGAN / SANDERO 1.5 DCI


- Готово до відправки
- Код: 30882
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DUSTER / LOGAN / SANDERO 1,5 DCI 8200985420 DUSTER 1.5 dCi [K9K 896] 107 к. с. Дизель 2010 — наст. час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30882 |
| Виробник | Logan |
| Кросс-номери | 165464064R, 8200985420 |
| Країна виробник | Румунія |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2017, 2010, 2013, 2006, 2015, 2012, 2009, 2016, 2008, 2011, 2014, 2005, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Duster, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Duster |
| Марка | Renault |
| Серія | Duster (HSA/M) 2010- |
| Сумісність з: | Duster (HSA/M) 2010-, LOGAN (LS_) 2004-, LOGAN Express (FS_) 2009-, LOGAN Kombi (KS_) 2007-, LOGAN MCV (KS_) 2007-, LOGAN Pickup (US_) 2008-, SANDERO 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴

