Дискові гальмівні колодки є основним складником гальмівного механізму, і від якісної їхньої роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок згодом гіршає і своєчасна їх заміна, дасть змогу підвищити безпеку під час експлуатації автомобіля.
Код: C2R014ABE
Опис: Задні гальмівні колодки (FWD — передній привод)
Автомобіль:: Renault Master III
Виробник: ABE
Країна: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2R014ABE |
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.8 мм |
| Мoдель | Master |
| Серія | MASTER III Bus (JV) 2011- |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 128.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴



