Дискові гальмівні колодки є основним складником гальмівного механізму, і від якісної їхньої роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок згодом гіршає і своєчасна їх заміна, дасть змогу підвищити безпеку під час експлуатації автомобіля.
Код: 0986494500
Опис: Задні гальмівні колодки (FWD — передній привод)
Автомобіль:: Renault Master III
Виробник: BOSCH
Країна: Германия
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494500 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Мoдель | Master |
| Марка | Renault |
| Серія | MASTER III Bus (JV) 2011- |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 128.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴



