Комплект підшипника передньої маточини на Рено Логан, Логан MCV (без ABS)/ Renault ORIGINAL 402102977R


- Під замовлення
- Код: 402102977R / 6001547696
Відправка з 01 травня 20262 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код: 402102977R / 6001547696
Опис: Підшипник передньої маточини (без ABS)
Автомобіль: Renault Logan
Період: з 2004 р.
Застосування: K7M 1.6i 8V, K9K 1.5dci, K7J 1.4i 8V
Сумісність: Renault Logan MCV c 2004г./Renault Sandero Stepway с 2006г./ Renault Sandero c 2004г.
Виробник: Renault(Original)
Країна: Франція
Опис: Підшипник передньої маточини (без ABS)
Автомобіль: Renault Logan
Період: з 2004 р.
Застосування: K7M 1.6i 8V, K9K 1.5dci, K7J 1.4i 8V
Сумісність: Renault Logan MCV c 2004г./Renault Sandero Stepway с 2006г./ Renault Sandero c 2004г.
Виробник: Renault(Original)
Країна: Франція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 402102977R / 6001547696 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 402102977R / 6001547696 |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia LOGAN Pickup (US_) 2008-, Dacia SANDERO 2008-, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault SANDERO 2007- |
| Мoдель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

