Код: C41038ABE
Опис: Задні гальмівні диски
Установки: Задня вісь
Необхідна кількість: 2
Автомобіль: Renault Koleos
Період: з 2008 р.
Застосування: 2TR 2.5i 16V, M9R 2.0dci
Виробник: ABE
Країна: Польща
Сумісність:
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NP300 NAVARA (D40)
NP300 NAVARA PLATFORMA / PODWOZIE (D40)
PATHFINDER III (R51)
PATHFINDER IV (R52)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10)
KOLEOS I (HY_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C41038ABE |
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Мoдель | Koleos |
| Марка | Renault |
| Зовнішній діаметр | 292 мм |
| Серія | KOLEOS (HY_) 2008- |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴




