Повітряний фільтр забезпечить двигун вашого автомобіля чистим повітрям, який вкрай необхідний у процесі згоряння палива. Фільтри очищають повітря від всіляких домішок, частинок дорожнього покриття, піску, пилу, комах, які можуть потрапляти в камеру згоряння із зовнішнього середовища.
Дуже важливо повітряний фільтр міняти кожні двадцять тисяч кілометрів, якщо Ви експлуатуєте Ваш автомобіль у місцевості із середнім ступенем забрудненості довкілля. У регіонах підвищеного забруднення, де є скупчення промислових підприємств, рекомендується більш приватна заміна повітряних фільтрів.
Код: LX1266
Опис: Повітряний фільтр
Автомобіль: Renault Koleos
Період: 2008г.
Об'єм двигуна: 2TR 2.5i 16V
Виробник: KNECHT
Країна: Германия
Сумісність:
CIVIC V COUPE (EJ)
CIVIC VI COUPE (EJ, EM1)
CIVIC VI HATCHBACK (EJ, EK)
CIVIC VI SEDAN (EJ, EK)
FX
QX70
100 NX (B13)
200 SX (S14)
ALMERA I (N15)
ALMERA I HATCHBACK (N15)
JUKE (F15)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA HATCHBACK (P11)
PRIMERA TRAVELLER (W10)
PRIMERA TRAVELLER (WP11)
PULSAR LIFTBACK (C13)
SENTRA VII (B17)
SERENA (C23)
SUNNY III (N14)
SUNNY III HATCHBACK (N14)
SUNNY III LIFTBACK (N14)
SUNNY III NADWOZIE PELNE (Y10)
SUNNY III TRAVELLER (Y10)
X-TRAIL (T31)
KOLEOS I (HY_)
LEGACY I (BC)
LEGACY I KOMBI (BC, BJF)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1266 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Висота [мм]: | 65 |
| Довжина: | 226 мм |
| Довжина [мм]: | 247 |
| Мoдель | Koleos |
| Серія | KOLEOS (HY_) 2008- |
| Ширина | 168 мм |
| Ширина [мм]: | 192 |
- Ціна: 318 ₴



