Гальмівні колодки є витратним компонентом і не підлягають ремонту. Ця модель гальмівних колодок призначена для авто DACIA, LOGAN, MEGANE, SANDERO, TWINGO, RAPID, THALIA. Колодки підбираються строго під модель машини.
Зв'язатися з нашими фахівцями, і вони підберуть колодки під ваше авто різних виробників і цінової категорій, проведуть консультацію й дадуть рекомендації.
Виробником є німецька компанія Bosch. Це одна з найбільших світових торгових марок, одна з напрямів якої — випуск автомобільних комплектуючих і витратних матеріалів. Цьому бренду можна цілком довіряти.
Переваги роботи з нами
- Асортимент каталогу налічує понад 2000 найменувань товарів.
- Співпрацюємо тільки з компаніями міжнародного рівня, оригінал.
- Ціни нижчі за ринкові на 5-10%, подарунок під час купівлі на суму від 1000 грн.
Постачання здійснюються всією Україною в чітко окреслені терміни. Зробити замовлення можна за телефоном у робочий час або цілу добу через кошик сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, 20, Rapid, Sandero, Solenza, 25, 11, 21, Megane, Fuego, Clio, 1.1, Logan, Largus, Super 5 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 467 720 |
| Стан | Новий |
| Висота | 64.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид товару | Автомобільні комплектуючі |
| Система авто | Гальмівна система |
| Тип деталі | Гальмівні колодки передні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантія | Да |
- Ціна: 920 ₴


