Дискові гальмівні колодки є основним складником гальмівного механізму, і від якісної їхньої роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок згодом гіршає і своєчасна їх заміна, дасть змогу підвищити безпеку під час експлуатації автомобіля.
Код: 05P1578
Опис: Задні гальмівні колодки (FWD — передній привод)
Автомобіль:: Renault Master III
Виробник: LPR
Країна: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1578 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 мм |
| Мoдель | Master |
| Серія | MASTER III Bus (JV) 2011- |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 128.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴



