Повітряний фільтр забезпечить двигун вашого автомобіля чистим повітрям, який вкрай необхідний у процесі згоряння палива. Фільтри очищають повітря від всіляких домішок, частинок дорожнього покриття, піску, пилу, комах, які можуть потрапляти в камеру згоряння із зовнішнього середовища.
Дуже важливо повітряний фільтр міняти кожні двадцять тисяч кілометрів, якщо Ви експлуатуєте Ваш автомобіль у місцевості із середнім ступенем забрудненості довкілля. У регіонах підвищеного забруднення, де є скупчення промислових підприємств, рекомендується більш приватна заміна повітряних фільтрів.
Код: LX1983
Опис: Повітряний фільтр
Автомобіль: Renault Koleos
Період: 2008г.
Об'єм двигуна: M9R 2.0dci
Виробник: KNECHT
Країна: Германия
Сумісність:
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10)
X-TRAIL (T31)
KOLEOS I (HY_)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1983 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57.3 мм |
| Висота [мм]: | 65 |
| Довжина: | 232 мм |
| Довжина [мм]: | 247 |
| Мoдель | Koleos |
| Серія | KOLEOS (HY_) 2008- |
| Ширина | 163 мм |
| Ширина [мм]: | 192 |
- Ціна: 390 ₴





